Prihláste sa na DIH-World Open Call

Prihláste sa na DIH-World Open Call

Konzorcium DIH-World vás s potešením pozýva, aby ste sa prihlásili do druhej otvorenej výzvy, v ktorej sa vyberie a podporí až 20 experimentov, integrujúce digitálne technológie do procesov, produktov alebo služieb výrobných MSP (malé a stredné podniky). Inovatívne experimenty sú projekty, ktoré má realizovať konzorcium zložené z MSP a DIH (digitálny inovačný hub).

Otvorená výzva DIH-World je navrhnutá tak, aby podporila experimenty s digitalizáciou výrobného sektora. Inovatívne experimenty získajú až 95 000,00 EUR na podporu integrácie digitálnych technológií do procesov, produktov alebo služieb. Vybrané experimenty s inovatívnymi technológiami sa pripoja k DIH-World komunite, posilnia interakciu a cezhraničnú spoluprácu.

Registracia prebieha online tu.

Čo získajú digitálne inovačné huby: DIH podporia MSP pri integrácii digitálnych technológií do ich procesov, produktov alebo služieb prostredníctvom experimentu, pričom sa pripojí k DIH-World DIH Academy. Vybrané DIH získajú školenia na mieru zacielené na ich obchodného modelu, čím sa zabezpečí ich dlhodobá udržateľnosť.

Čo získajú malé a stredné podniky: Prostredníctvom DIH-World experimentov dostanú MSP finančnú podporu na integráciu digitálnych technológií a transformáciu svojich procesov, produktov alebo služieb, aby zostali konkurencieschopné.

Inšpirujte sa! Navštívte webovú stránku DIH-World a objavte výhody pripojenia sa k našej sieti. Nájdete tu informácie o experimentoch, výzvach, ktorým čelia DIH a MSP, a vynikajúcich výsledkoch, ktoré dosahujú.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *